در قسمت خدمات سخت افزاری و تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r شما می توانید علاوه بر تامین سخت افزاری و نرم افزاری قسمت‌های مختلف این لپ‌تاپ تمامی لوازم جانبی آن را نیز تهیه کرده و در صورتی که نیاز داشته باشید قطعه سخت افزاری را با قطعات جدید جایگزین کنید از قطعات اصلی و اورجینال که در این نماینده قابل تهیه است با قیمت بسیار اقتصادی و مناسب استفاده کنید.

تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز در قسمت تعمیر لپ تاپ اچ پی برای مدلهای مختلف از جمله مدلی که در این مطلب قصد داریم ویژگی‌ها و مشخصات آن را مورد بررسی قرار دهیم با کیفیت بسیار بالا و توسط یک تیم فنی و تخصصی با ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته استفاده می‌کنند انجام می شود.

تعمیر سخت افزاری لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r hp

با توجه به اینکه این لپ‌تاپ وزن دو نیم کیلو گرم می‌تواند یکی از لپ تاپ های سنگین برند اچ پی باشد که از سخت افزار بسیار خاصی نیز استفاده می کند می توانیم بگوییم که مشکلاتی مانند افتادن از ارتفاع و یا ضربه خوردن بر اساس خوردن این دستگاه به قسمت های مختلف دیگر قطعات در میز کاری شما ممکن است مشکلاتی را از نظر سخت افزاری برای آن به وجود بیاورد که تمامی این مشکلات ابتدا باید از نظر تعمیراتی و عیب یابی شده و این ارزیابی حتما باید توسط دستگاه های پیشرفته و به روز انجام شود تا مشخص شود که کدام قسمت های سخت افزاری از نظر کاری دچار مشکل شده اند و باید برای تعمیر آنها اقدام نمود.

یکی از مهمترین قسمت های سخت افزاری که در این لپ تاپ دچار مشکل می شود مربوط به نمایشگر ۱۵.۶ اینچی آن است که از رزولوشن hd نیز پشتیبانی می کند و با توجه به موارد مشکلاتی که ن است برای دستگاه به وجود می‌آید اولین قطعه سخت افزاری که دچار مشکل می‌شود هم این نمایشگر است که اگر خیلی خوش شانس باشید تعمیر آن می تواند مشکل را برقرار کند.

مطالب مرتبط
مشخصات فنی و تعمیر لپ تاپ اچ‌ پی DV6-6080

در صورتی که عملیات تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r امکان‌پذیر نباشد شما باید حتماً از قطعات جدید به جای قطعات خراب شده استفاده کنید که این موضوع در مورد نمایشگر می‌تواند هزینه‌های بسیار زیادی را بر روی دوش شما بگذارد که البته نمایندگی اچ پی سعی کرده است با تامین قطعات اصلی و اورجینال لپ تاپ های hp به خصوص این مدل از مدل های محبوب برنده باشد تمامی دغدغه‌هایی که کاربران برای تعویض نمایشگر خراب شده لپ تاپ اچ پی دارند را به صورت کامل برطرف نماید.

لپ تاپ اچ پی مدل 15-r

مشکل آب خوردگی یا ریختن مایعات

در مطلبی به عنوان تعمیر لپ تاپ آب خورده اچ پی تمامی خدماتی که در این مرکز در مورد لپ‌تاپ‌هایی که بعد از ریخته شدن آب یا مایعات بر روی قسمت های سخت افزاری مختلف آنها مانند کیبورد دچار مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌شوند را مورد بررسی قرار داده ایم.

به طور کلی باید بدانید که در قسمت تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r نیز تمامی خدمات ارائه شده به این صورت است که شما بعد از خراب شدن لپ تاپ خودتان به دلیل ریختن آب و مایعات باید حتماً به تیم فنی و تخصصی مراجعه کنید تا این تیم فنی و تخصصی تمامی ابزارها و تجهیزات به روز و پیشرفته را به کار بگیرند و مشکلات به وجود آمده برای لپ تاپ شما در سریعترین زمان ممکن تشخیص دهند تا برای برطرف کردن آنها از نظر سخت‌افزاری اقدام نمایند.

در این زمینه هم اگر خیلی خوش شانس باشید قطعاً مشکلات شما با تعمیر قسمت های مختلف مانند مادربرد کیبورد از نظر سخت افزاری برطرف می‌شود اما اگر آب و مایعات قسمتهای داخلی نفوذ کرده باشد و حجم آن به شدت بالا باشد ممکن است قطعات سخت افزاری شما قابلیت تعمیر نداشته باشند و مجبور به تعویض آنها با قطعات اصلی و اورجینال که در این نمایندگی با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد باشید.

مطالب مرتبط
مشخصات فنی و تعمیر لپ تاپ اچ پی سری 15-p و 15-n

تاچ پد که از فرمانهای چند لمسی در لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r اچ پی پشتیبانی می کند نیز بعد از ریخته شدن آب نمایانگر دچار مشکلاتی شود که این مشکلات حتماً باید توسط ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته برطرف شوند.

تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r و بحث خراب شدن پورت های ارتباطی

یکی دیگر از قسمت های سخت افزاری این لپ تاپ که ممکن است بعد از مدت زمانی و استفاده بیش از حد و یا استفاده نامناسب و یا وارد شدن ضربه دچار مشکلاتی شود کارت های ارتباطی لپ تاپ هستند که با توجه به اینکه این روزها از دو پورت usb۲ و یک پورت usb۳ استفاده می کند در صورتی که این پروتکل دچار مشکل شود این کاربران در برقراری ارتباط و استفاده از موس بر روی این لپ‌تاپ دچار مشکلاتی می‌شوند که بهتر است حتماً از تیم فنی و تخصصی نمایندگی اچ پی در این زمینه کمک بگیرید تا مشکلات پورت های ارتباطی شما با تعمیر آنها به راحتی برطرف شوند.

در قسمت تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r hp علاوه بر تعمیرات سخت افزار شما می توانید تمامی مشکلات نرم افزاری که برای این مدل به وجود می‌آید را به صورت کامل و تخصصی برطرف کنید.

تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل 15-r

ارائه گارانتی معتبر برای تعمیر لپ تاپ اچ پی مدل ۱۵-r

بعد از اینکه عملیات تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری و یا تعویض قطعات سخت افزاری لپ تاپ به پایان رسید شما می توانید در همان محیط نمایندگی لپ تاپ خود را از نظر مشکلات برطرف شده تست نمایید در شرایطی که تمامی مشکلات به وجود آمده به صورت کامل برطرف شده بود از گارانتی معتبر تعمیر نیز بهره مند شوید که به شما این امکان را می دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری بعد از عملیات تعمیر و تا مدت زمان مشخصی که شامل گارانتی میشود از خدمات این مرکز به صورت کاملاً رایگان بهره مند شوید.