قبلاً در یک مقاله به صورت کامل در مورد تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی به صورت کامل توضیحاتی را ارائه کردیم اما بسیاری از کاربران که با تیم پشتیبانی نمایندگی اچ پی تماس می‌گیرند سوالاتی را در مورد تعمیر ال سی دی لپ تاپ hp در مدل های مختلف می پرسند و اینکه آیا این خدمات در این مجموعه به صورت کامل ارائه می شود یا اینکه فقط در صورتی که ال سی دی شما قابلیت تعویض داشته باشد این کار را برای شما انجام می شود؟
در این مطلب قصد داریم علاوه بر بررسی دلایل خراب شدن ال سی دی لپ تاپ hp تمامی سوالاتی که در این زمینه مطرح شده است را به صورت کامل توضیح دهیم تا شما بتوانید به راحتی مشکلات به وجود آمده برای ال سی دی لپ تاپ خود را در قسمت تعمیر ال سی دی لپ تاپ hp برطرف کنید یا آن را با ال سی دی اصلی و اورجینال تعویض کنید.

تعمیر لپ تاپ خاموش hp

زمانی که یک مشکل برای نمایشگر ال سی دی لپ تاپ شما به وجود می‌آید ممکن است صفحه لپ تاپ به صورت کامل خاموش شده و قابلیت روشن شدن نداشته باشد. در این حالت بسیاری از کاربران این استرس را به خود راه می‌دهند که نکند مشکلات بسیار زیادی برای سیستم به وجود آمده باشد اما بهتر است در این لحظه در اولین فرصت لپ‌تاپ خود را به این نمایشگر خارجی متصل کنید تا متوجه بشوید که ایراد از نمایشگاه است یا قطعات سخت افزاری داخلی دستگاه دچار مشکل شده‌اند.
در صورتی که با اتصال دستگاه به نمایشگر خارجی مانیتور آن کاملاً روشن شده باشد قطعاً نمایشگاه شما دچار مشکل شده است و باید برای تعمیر نمایشگر برای تعمیر ال سی دی لپ تاپ hp اقدام کنید.
تعمیر ال سی دی لپ تاپ hp از خدمات ویژه است که باید حتماً توسط افراد متخصص را با استفاده از ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته و به روز انجام شود تا کوچکترین مشکلی برای قسمتهای داخلی لپ تاپ به وجود نیاید.
تیم فنی و تخصصی نمایندگی اچ پی با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تمامی مدل های مختلف لپ تاپ این برند را به صورت کامل از نظر قسمت سخت‌افزاری مانند ال سی دی تعمیر می کنند.
ارائه گارانتی معتبر تعمیر پس از عملیات انجام شده می تواند مهمترین وجه تمایز این مجموعه با دیگر مجموعه ها در زمینه تعمیر لپ تاپ خاموش لنوو و عیب یابی آن باشد.

مطالب مرتبط
تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی

تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی

عیب یابی قبل از تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی

همانطور که در بالا نیز گفتیم اولین کاری که شما باید در منزل خود انجام دهید این است که لپ تاپ اچ پی را به این نمایشگاه خارجی باز کرده و از خراب شدن ال سی دی به نمایشگر لپ‌تاپ خود مطمئن شوید.
بعد از اینکه لپ تاپ خود را به دست متخصصین این مجموعه رساندید تیم فنی و تخصصی مرکز با استفاده از ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته نسبت به تست و عیب یابی قسمتهای مختلف نمایشگر اقدام می کند تا متوجه شود که ایراد از کدام قسمت است و برای تعمیر آن قسمت اقدام نماید.
قسمت های مختلف ال سی دی در صورت بروز خرابی قابلیت تعمیر دارند اما این در شرایطی است که خراب به وجود آمده سطح بزرگ ال سی دی را دربر نگرفته باشد و در صورتی که شما خیلی خوش شانس باشید می توانید از خدمات تعمیر ال سی دی لپ تاپ hp برای همه مدل ها و حتی مدل‌های قدیمی که دیگر در چرخه تولید این برنامه قرار ندارند بهره مند شوید اما اگر ضربات وارده شده به نمایشگر و همچنین شکستگی آن به حدی باشد که قابلیت تعمیر بر روی ال سی دی وجود نداشته باشد حتماً باید برای تعویض این قطعه سخت افزاری اقدام نمایید که در ادامه نکاتی را در مورد تعویض ال سی دی لپ تاپ hp نیز بیان می‌کنیم.

تعویض ال سی دی لپ تاپ hp

در صورتی که سلامت وارد شده به ال سی دی لپ تاپ شما به حدی باشد که قابلیت تعمیر وجود نداشته باشد و یا ریخته شدن آب یا مایعات به قسمت داخلی ال سی دی نفوذ کرده و از کار افتادن بخش بزرگی از آن شده باشد باید حتماً از ال سی دی اصلی و اورجینال و جدید به جای ال سی دی خراب شده استفاده نمایید تا بتوانید کارهای درست را برای لپ تاپ خود شاهد باشید.
بنابراین در صورتی که عملیات تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی امکان پذیر نباشد و یا از نظر اقتصادی به صرفه نباشد شما باید از قطعات اصلی و اورجینال به جای ال سی دی خراب شده استفاده کنید که تمامی ال سی دی های مختلف برای مدل های مختلف لپ تاپ اچ پی را می توانید به صورت کاملا اصلی و اورجینال از این نمایندگی و با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید.

مطالب مرتبط
جدیدترین ترفند های افزایش سرعت لپ تاپ hp

تعویض LCD لپ تاپ اچ پی

روشهای ارتباط با نمایندگی اچ پی

برای اینکه بتوانند از خدمات ویژه و بی‌نظیر تعمیر ال سی دی لپ تاپ hp بهره مند شوید حتماً باید با تیم فنی و تخصصی ما از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده برای پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته واتساپ در ارتباط باشید تا بتوانید هماهنگی‌های لازم را برای تعمیر ال سی دی و تعویض آن با قطعات اصلی و اورجینال انجام دهید.
علاوه بر مراجعه حضوری در صورتی که وقت و هزینه برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد می توانید از طریق پیک معتمد این مجموعه و ارسال تیپاکس در شهرستان‌های اطراف لپ تاپ خود را به دست تیم فنی و تخصصی ما برسانید تا در سریع ترین زمان ممکن و پس از اتصال و اولیه عملیات تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ hp شروع شود.
پس از پایان عملیات تعمیر ال سی دی لپ تاپ اچ پی با توجه به کیفیت خدمات ارائه شده گارانتی معتبر تعمیر نیز به شما ارائه می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از خدمات نمایندگیHP به صورت کاملاً رایگان استفاده نمایید.