اگرچه با روی کار آمدن پرینترهای لیزری، محبوبیت گذشته پرینترهای جوهرافشان از بین رفته و به شدت قبل مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ اما همچنان نمی توان از اهمیت این وسیله علی الخصوص در محیط های اداری کوچک و خانه غافل شد. با توجه به قیمت مناسب تر این وسیله نسبت به پرینترهای لیزری همچنان توصیه می شود در صورتی که با فونت هایی با اندازه کمتر از ۱۲ سر و کار ندارید و به دنبال سرعتی بالا در چاپ نیستید از بهترین پرینترهای چند کاره جوهر افشان موجود کمک بگیرید. ما در نمایندگی اچ پی در تهران به طور تخصصی به بررسی بهترین پرینترهای جوهرافشان HP پرداخته و به سوالاتی از قبلی بهترین نوع چاپگر از نظر سرعت و کیفیت کدام است؟ یا بهترین پرینتر های جوهرافشان HP چه مدلی هستند؟ پاسخ خواهیم داد؛ تا پایان همراه ما باشید.

انواع پرینتر و برتری آن ها نسبت به یکدیگر !!

در یک تقسیم بندی کلی پرینترها را می توان در گروه های پرینترهای جوهر افشان، پرینترهای لیزری، پرینترهای سوزنی، پرینترهای سطری، پرینترهای صفحه ‌ای، پرینترهای حرارتی و جت پرینترها جای داد. در پاسخ به این سوال که چه نوع پرینتری بهتر است؟

می توان این گونه نوشت که این نیاز شماست که بهترین نوع پرینتر را تعیین خواهد کرد. اما به طور کلی رایج ترین پرینترهایی که امروزه از آن ها استفاده می شود در گروه پرینترهای جوهر افشان و پرینترهای لیزری جای می گیرند. این دو گروه در انواع تک کاره و چندکاره تولید شده و برای مصارف خانگی و اداری قابل استفاده هستند.

بهترین پرنترهای جوهرافشان

همانطور که در متون بالا نیز اشاره شد پرینترهای جوهر افشان عموما برای مصارف خانگی و اداری کوچک مناسب بوده و کیفیت چاپ مناسبی دارند. این نوع پرینترها که از کارتریج های جوهری به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند، سرعت چاپ مطلوبی داشته و مورد توجه عکاسان نیز می باشند. برندهای مختلفی امروزه در ساخت این نوع پرینترها فعالیت کرده و مدل های مختلفی را روانه بازار نموده اند.

اما بهترین پرنترهای جوهرافشان را می توان به برند خوش نام اچ پی نسبت داد؛ بهترین پرینترهای جوهر افشان خانگی و بهترین چاپگر عکس خانگی توسط این برند خوش آوازه تولید و روانه بازار شده اند. این برند که کیفیت همواره به کیفیت محصولات تولیدی خود توجه ویژه ای داشته، خدمات پس از فروش مناسبی را نیز به طور معمول برای محصولات خود لحاظ می کند.

بهترین پرینتر های جوهرافشان

بهترین مدل پرینترهای hp

دسته بندی پرینترهای جوهرافشان اچ پی در قالب دو گروه پرینتر تک کاره جوهر افشان رنگی و پرینتر سه کاره و یا چهار کاره جوهر افشان رنگی می باشد. ترکیب رنگ های یکپارچه در عکس ها توسط محصولات تولیدی این برند سبب شده شاهد حضور بهترین چاپگر عکس خانگی در مجموعه تولیدات این برند باشیم. بهترین پرنترهای جوهرافشان این برند را چاپگرهایی تشکیل داده که از نظر سرعت و کیفیت ممتاز می باشند و در نوع خود بی نظیرند.

بهترین پرینتر جوهرافشان اچ پی

بهترین نوع چاپگر از نظر سرعت و کیفیت کدام است؟

HP DeskJet 3755 All-in-One Printer یکی از بهترین پرینترهای چند کاره HP بوده که از تکنولوژی جوهرافشان پشتیبانی می کند. این پرینتر قابلیت چاپ عکس، اسکن و کپی را داشته و مناسب برای محیط های اداری می باشد.

کیفیت بالای صفحات چاپی و ابعاد کوچک این محصول سبب شده این محصول را بتوانیم بهترین نوع چاپگر از نظر سرعت و کیفیت بدانیم و شاهد حضور آن در گروه بهترین پرنترهای جوهرافشان باشیم. بهترین پرینترهای جوهر افشان خانگی اچ پی نیز HP ENVY PRINTER می باشد.

این پرینتر که امکان چاپ تصویر به صورت لب به لب و قابلت چاپ دو طرفه را نیز دارد، به دلیل هزینه پایین کارتریج و درخشندگی و لطافت بیشتر در پرینت های رنگی بسیار مورد توجه افرادی است که قصد دارند در منزل خود از پرینتر استفاده کنند.

بهترین پرینتر های جوهرافشان

تعمیرات پرینتر جوهرافشان اچ پی

اگرچه پرینترهای اچ پی فارغ از نوع و مدل خود از کیفیت ساخت بسیار بالایی بوده و بسته به قدرت خود بی نظیر عمل می کنند اما دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است سبب اشکال در عملکرد پرینترهای HP شده و راندمان آن را کاهش دهد.

از جمله این دلایل می توان به اشکال در هد پرینتر و خرابی آن، اشکال در اتصالات wifi، خشک شدن کارتریج جوهر افشان و … اشاره کرد. این مشکلات ممکن است سبب بروز علائم و نشانه هایی نظیر افتادن خط سفید در پرینت، کاهش قابل توجه سرعت پرینتر، عدم ارتباط بین چاپگر و سیستم، پایین آمدن کیفیت چاپ و … شود. در صورت بروز اینگونه مسائل و مشکلات مراجعه به نمایندگی HP و تعمیر پرنترهای جوهرافشان یکی از راه های پیش رو است.

همانطور که اشاره شد عموما پرینترهای اچ پی از خدمات پس از فروش برخوردار بوده و گارانتی های لازم را دارند. از این رو درصورت بروز مشکل می توانید با مراجعه به نمایندگی ها از خدمات تعمیراتی آن ها بهره مند شوید.

نمایندگی های اچ پی و مراکز تعمیراتی پرینترها با در دست داشتن تعمیرکارانی حرفه ای حتی از پس تعمیر بهترین پرنترهای جوهرافشان، با توجه به ساختار پیچیده آن برآمده و راندمان اصلی را به محصول معیوب شما بازخواهند گرداند. این مراکز پس از عیب یابی اولیه خدمات مربوط به تعمیر و یا تعویض قطعه را با مشورت با شما انجام داده و شما را از خرید پرینتری جدید بی نیاز می سازند.