برای برطرف کردن تمامی مشکلات ارسال نکردن یا تاخیر و خرابی در دریافت فکس، باید از افراد متخصص کمک بگیرید یا به نمایندگی تعمیر فکس اچ پی در تهران و کرج مراجعه نمایید. با استفاده از خدمات ویژه ای که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است، شما می توانید از خدمات تعمیر فکس اچ پی در محل نیز بهره مند شوید.

دستگاه فکس hp یکی از پر کاربردترین ماشین اداری در شرکت ها، ادارات و سازمان ها می باشد. با استفاده از دستگاه فکس می توان نامه ها را از طریق خط تلفن ارسال نمود. یکی از مسائلی که تمامی افراد امکان است با آن مواجه شوند نصب و راه اندازی دستگاه فکس می باشد. با وجود نمایندگی hp می توان نصب و راه اندازی فکس اچ پی را در محل مورد نظر انجام داد.

رفع مشکل علت چاپ نشدن فکس hp

در برخی از موارد ممکن است امکان چاپ فکس وجود نداشته باشد که ممکن است مشکل از سینی کاغذ باشد یا ابعاد فایل بزرگ باشد. برای اطمینان شدن از خالی نبودن سینی کاغذ باید آن را بررسی کنیم.

برای درست کردن ابعاد کاغذ به قسمت تنظیمات رفته و ابعاد و اندازه مناسب به کاغذ می دهیم. داخل دستگاه فکس را بررسی کنید امکان دارد تکه های کاغذ گیر کرده باشد که با درآوردن درست می شود و یا ممکن است علت آن تمام شدن کارتریج باشد که با تعویض کردن آن درست می شود. در آخر با بررسی تمامی موارد اگه درست نشد می توان به متخصصین در زمینه تعمیر فکس hp مراجعه نمود.

تعمیر فکس اچ پی به دلیل کیفیت پایین

پایین بودن کیفیت فکس hp می تواند به دلیل کثیف بودن شیشه اکسپوژر باشد بهتر است ابتدا این شیشه را بررسی کرد که این باعث میشود کیفیت فکس پایین بیاد یا لکه دار شود قبل از استفاده از تمیز بودن شیشه فکس hp  اطمینان حاصل فرمایید.

تعمیرات فکس اچ پی در تهران

تعمیر فکس اچ پی  در محل

خدمات تعمیر فکس hp در محل این امکان را به کاربران می دهد که در وقت و هزینه صرفه جویی کرده و در محل مورد نظر دستگاه تعمیر شود.که ما با ارائه تعمیرکاران متخصص در این زمینه شما را در این امر یاری می کنیم.تعمیر فکس HP در محل نه تنها باعث صرفه جویی در وقت میشود بلکه دیگر لازم نیست حمل سنگین دستگاه انجام شود.

تعمیر روشن نشدن دستگاه فکس hp

به گزارش نمایندگی اچ پی روشن نشدن دستگاه فکس hp می تواند به دلیل خرابی پریز برق یا کابل برق و یا مشکلات سخت افزاری مانند خرابی منبع تغذیه و برد اصلی این دستگاه باشد.

منبع تغذیه تامیین کننده برق مورد نیاز دستگاه فکس می باشد و برد این دستگاه وظیفه آن پردازش تمامی داده ها و انتقال آنها به اجزا و قطعات دیگر فکس می باشد. وقتی با مشکل روشن نشدن دستگاه فکس hp رو به رو شدید، ابتدا کابل برق آن را بررسی کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید در صورت حل نشدن مشکل با نمایندگی hp تماس حاصل فرمایید که تعمیرکاران ما با حضور در محل و عیب یابی دستگاه به تعمیر آن بپردازند.

کشیده شدن چند کاغذ بطور همزمان داخل فکس hp

یکی از رایج ترین مشکلاتی که تمامی کاربران دستگاه فکس hp با آن روبرو می شوند کشیده شدن چند کاغذ بطور همزمان میباشدکه مشکل آن به خاط این است که ADF ها دارای یک پد هستند که کاغذ ها رو از هم دیگر جدا می کنند که این پد پس از استفاده طولانی از دستگاه کهنه شده و دیگر کارایی قبل رو ندارد و نمی تواند کاغذها رو از یکدیگر جدا کند. هنگامی که با این مشکل روبرو شدین با همکاران ما تماس بگیر تا در محل مورد نظر حضور یابند و پد ADF را تعویض کنند.

تعمیرات فکس hp در تهران

تعمیر برد دستگاه فکس hp

دستگاه فکس hp همانند دستگاه های الکترونیکی دیگر توسط یک برد پاور تغذیه می شود. این برد وظیفه آن تبدیل جریان برق به انرژی مورد نیاز قطعات دستگاه را بر عهده دارد. در صورت خرابی برد پاور دستگاه hp در دستگاه روشن نمی شود و یا حین کار دستگاه خاموش میشود. برد پاور از قطعات مختلفی تشکیل شده که در صورت خرابی آن برای تعمیر برد دستگاه فکس hp با بررسی تکنسین ها یا تعمیر می شود یا اگر مشکل برطرف نشد تعویض می شود.

تعمیر ایجاد خطوط بر روی صفحات دستگاه فکس hp

بعضی وقتها هنگام ارسال فکس ممکن است خطوطی روی صفحات دیده شود که دلیل آن می تواند گرد و خاک یا کثیفی روی صفحه اسکنر باشد. با مواجه شدن این مشکل و برای تعمیر فکس اچ پی ابتدا بهتر است صفحه اسکنر را به خوبی تمیز کنید برای انجام این کار ابتدا ADF را بلند کنید و با استفاده از یک پنبه الکلی تمیز کنید در صورت رفع نشدن این مشکل بهتر است با نمایندگی hp تماس گرفته که متخصصان ما منشا بروز این مشکل را پیدا کنند.

تعمیر زنگ نخوردن تلفن فکس hp

یکی از مشکلات رایجی که وجود دارد زنگ نخوردن تلفن فکس hp هنگام ارسال فکس می باشد. که این موضوع ممکن است از برد یا بلند گو باشد امکان دارد بلندگو فکس سوخته باشد. برای تعمیر فکس اچ پی و زنگ نخوردن تلفن فکس hp میتوانیم قسمت تنظیمات و با صدا کردن زنگ تلفن و  با یا یکبار ری استارت کردن دستگاه فکس این مشکل را برطرف کنیم. در صورت رفع نشدن مشکل باید این کار رو به دست متخصصان تعمیرکار نمایندگی تعمیر فکس اچ پی در این زمینه سپرد.

در این مرکز علاوه بر تعمیر انواع پرینتر های اچ پی می توانید تعمیر اسکنر اچ پی را نیز از طریق کارشناسان و متخصصین این مجموعه در نمایندگی و یا در محل انجام دهید. در برخی از موارد پرینتر های چندکاره شما شامل بخش های مختلف اسکنر، فکس و چاپ هستند و بهتر است برای تعمیر آن ها از افرادی استفاده نمایید که با تمامی این تجهیزات آشنایی کامل داشته باشند.