در این مطلب در نمایندگی اچ پی قصد داریم به بررسی ۵ دلیل برای خرید پرینتر اچ پی بپردازیم که همه شما به خوبی با محصولات شرکت اچ پی معتبر به خصوص لوازم اداری آن آشنا هستید.

در هنگام خرید یک پرینتر شاید برای بسیاری از افراد اولین و آخرین گزینه پرینتر های اچ پی باشند که در تنوع و مدل های مختلفی روانه بازار می شوند.

هر کدام از مدل های ارائه شده با توجه به فناوری های روز دنیا در بازار عرضه شده اند و در میان مدل هایی که از دیگر برند ها عرضه می شوند شاید اچ پی را بهترین و مناسب ترین دانست.

کیفیت بالا مهم ترین مورد از ۵ دلیل برای خرید پرینتر اچ پی

خرید پرینتر اچ پی

یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید هر پرینتر را می توان کیفیت بالای آن دانست زیرا معمولاً از پرینتر ها برای مصارف اداری یا در ارتباط با مشتری استفاده می شود که باید از کیفیت بالایی در چاپ برخوردار باشند.

پرینتر های اچ پی در مدل های مختلف لیزری و جوهرافشان به صورت تک کاره یا چندکاره به بازار ارائه شده اند و در ساختار آن ها  از فناوری های روز و با کیفیت استفاده شده است.

ساختار پرینتر ها شاید به نسبت کارایی آن ها از اهمیت کمتری برخوردار باشد اما اچ پی برای این موضوع نیز به دنبال بهترین ها بوده است و شاهد دوام و کارایی بالا فیزیکی محصولات نیز هستیم.

علاوه بر این زیبایی را نیز در ساختار پرینتر های اچ پی می توان مشاهده نمود که البته فاکتور مناسبی برای سنجش محبوبیت پرینتر ها نمی باشد.

سرعت مناسب در چاپ

خرید پرینتر اچ پی

بعد از کیفیت شاید بتوان مورد مهم بعدی در میان ۵ دلیل برای خرید پرینتر اچ پی را سرعت مناسب در اجرای دستورات و چاپ اسناد و مدارک دانست.

مطالب مرتبط
مشکلات متداول در پرینتر های اچ پی

پرینتر های اچ پی در مدل های متنوعی به بازار ارائه می شوند و هر کدام از آن ها در ظرفیت اولیه و نهایی خود می توانند با سرعت مناسبی در یک دقیقه تعدادی از برگه ها را با کیفیت بالا چاپ نمایند.

طبق بررسی های ما در نمایندگی اچ پی این پرینتر ها با توجه به سرعت چاپ و همچنین ظرفیت سینی کاغذ و ظرفیت نهایی چاپ که برای آن ها در نظر گرفته شده است، برای کسب و کار های مختلف انتخاب می شوند.

به طور مثال یک پرینتر اچی پی با ظرفیت ۱۵۰ برگ برای سینی کاغذ و همچنین ظرفیت نهایی ۱۵۰۰ برگ چاپ در ماه می تواند برای کسب و کار های کوچک و خانگی گزینه ایده الی باشد در حالی که باید برای کسب و کار های بزرگتر به سراغ دیگر مدل ها برویم.

در کنار سرعت و کیفیت مناسب چاپ می توان به قیمت های بسیار عالی  اقتصادی این برند نیز اشاره نمود که می تواند یکی از مهم ترین دلایل خرید مشتریان با توجه به توجیه پذیری بالایی که دارند باشد.

دسترسی راحت به لوازم و قطعات

خرید پرینتر اچ پی

با توجه به محبوبیتی که پرینتر های اچ پی دارند شاید یکی از ۵ دلیل برای خرید پرینتر اچ پی را بتوان این مورد دانست که به راحتی می توان قطعات و لوازم مربوط به هر مدل را پیدا نمود.

برای نصب این پرینتر ها به راحتی درایور های آن ها پیدا شده و نصب می شوند.

همچنین قطعات و لوازم جانبی و البته در صورت خرابی هر کدام از قسمت های مختلف دستگاه، لوازم و قطعات اصلی و اورجینال به راحتی و وفور در سطح بازار پیدا می شود.

البته در این میان نمی توان از نقش بسیار زیاد شرکت اچ پی به راحتی گذشت که مشتری مداری را در سرلوحه کار خود قرار داده و سعی کرده است تا این نیاز اساسی مشتریان یعنی تامین قطعات را به خوبی برطرف نماید.

مطالب مرتبط
تعمیر هد پرینتر اچ پی

به طور کلی در صورت خراب شدن هر یک از قسمت های پرینتر اچ پی، هیچ دغدغه ای نداشته باشید زیرا قطعات اصلی و اورجینال آن به راحتی پیدا می شوند.

عمر بلند مدت

خرید پرینتر اچ پی

از دیگر ۵ دلیل برای خرید پرینتر اچ پی می توان به عمر بلند مدت و پایداری این پرینتر ها در محیط های مختلف اشاره نمود.

پرینتر های لیزری و جوهرافشان اچ پی که از کارتریج و تانک جوهر استفاده می کنند به دلیل ساختار فنی و فیزیکی بسیار عالی که دارند کمتر دچار خرابی شده و به همین دلیل عمر مفید آن ها نسبت به دیگر پرینتر ها بالاتر می باشد.

استفاده از تجهیزات به روز و همچنین مواد اولیه درجه یک در ساخت تمامی مدل های پرینتر اچ پی باعث شده است تا این محصول به عنوان یک برند محبوب در میان مشتریان جای خود را باز کند و به راحتی بتواند به فروش بالایی دست پیدا کند.

خدمات ارزان

خرید پرینتر اچ پی

یکی دیگر از دلایلی که برای خرید پرینتر های اچ پی برای محیط های کاری و خانگی می توان برشمرد خدمات ارزان قیمت این محصولات نسبت به دیگر برند ها می باشد.

با توجه به گستردگی مراکز معتبری که در زمینه تعمیر پرینتر های اچ پی اقدام می کنند، در این زمینه انحصاری وجود نداشته و شاهد کاهش قیمت خدمات هستیم.

همچنین ابزار و تجهیزات مربوط به تعمیر و یا تجهیز پرینتر های اچی پی به راحتی در سطح بازار پیدا شده و با توجه به اینکه ساختار پیچیده ای ندارند به راحتی و با کمترین هزینه تعمیر می شوند.