اگر می خواهید خیال خود را از بابت کارایی و عملکرد مناسب انواع کارتریج اچ پی در دستگاه های پرینتر و فکس خود راحت نمایید بهتر است از خدمات شارژ و فروش کارتریج اچ پی مرکز ما استفاده نمایید.

برای درک بهتر شرایط این کار و مزایای مرکز ما نسبت به دیگر مراکزی که در این زمینه فعالیت می کنند بهتر است ابتدا اطلاعاتی در مورد مشخصات و ویژگی های انواع کارتریج اچ پی به دست بیاورید.

انواع کارتریج اچ پی

شرکت اچ پی که یکی از مهم ترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع لوازم اداری می باشد، در ساخت محصولاتی مانند پرینتر های لیزری و جوهر افشان از کارتریج استفاده نموده است.

کارتریج پرینتر های لیزری

پرینتر های لیزری اچ پی از کارتریج های پودری استفاده می کنند.

این کارتریج ها به دلیل استفاده از تونر در چاپ متن ها و تصاویر مختلف به کارتریج های تونری نیز مشهور شده اند.

طول عمر بالا و همچنین سرعت بالا از مهم ترین ویژگی های این کارتریج ها می باشد.

علاوه بر این یکی از ویژگی های مثبت این کارتریج ها عدم خشک شدن در صورت استفاده نکردن برای مدت چند روز می باشد.

کارتریج پرینتر های جوهر افشان

یکی دیگر از کارتریج های ساخته شده توسط شرکت اچ پی مخصوص پرینتر های جوهر افشان می باشد.

این نوع از کارتریج ها دارای ساختار خاصی بوده و از جوهر برای چاپ تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کنند.

یکی از مهم ترین مشکلات این کارتریج ها خگ شدن آن ها در صورتی است که برای وقفه ی کوتاهی از آن ها جهت چاپ تصاویر استفاده نشود.

شارژ و فروش کارتریج اچ پی

با توجه به گستردگی استفاده از انواع کارتریج های اچ پی در سراسر کشور مراکز مختلفی در زمینه ی شارژ و فروش کارتریج اچ پی فعالیت می کنند.

خدمات این شرکت ها باعث شده است تا ما با تاسیس یک مرکز برای شارژ و فروش کارتریج اچ پی تمامی دغدغه های افراد در این زمینه را از بین ببریم.

کارتریج های اچ پی معمولاً کیفیت بالاتری نسبت به دیگر انواع کارتریج ها دارند.

اما همین کارتریج ها نیز به دلایل مختلف نیاز به شارژ و یا تعویض پیدا می کنند.

زمانی که ظرفیت چاپ کارتریج به انتها رسیده باشد و یا اینکه به دلایل مختلف نقصی در قسمت های آن به وجود آمده باشد می توانید با مراجعه به قسمت شارژ و فروش کارتریج اچ پی تمامی مشکلات را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نمود.

استفاده از تونر های اصلی

یکی از مهم ترین ویژگی های شارژ و فروش کارتریج در مرکز ما، استفاده از تونر های اصلی در هنگام شارژ نمودن کارتریج های لیزری اچ پی می باشد.

بسیار از مراکز متاسفانه به دلیل کاهش هزینه ها و جلب نظر مشتری از تونر های فرعی در هنگام شارژ کارتریج ها استفاده می کنند.

این کار می تواند علاوه بر کاهش کارایی کارتریج باعث خرابی کلی دستگاه پرینتر شما شده و در بلند مدت خسارت جبران ناپذیری را به سازمان و شرکت وارد نماید.

شارژ و فروش کارتریج اچ پی و اصلی و فرعی بودن آن ها

در برخی از موارد مانند تمام شدن جوهر کارتریج های جوهر افشان بهتر است به جای شارژ دوباره دستگاه، آن را تعویض نموده و یک کارتریج نو را استفاده نمایید.

این کار می تواند البته از نظر صرفه جویی در هزینه ها نیز بسیار مناسب باشد زیرا شارژ این نوع از کارتریج ها می تواند باعث پخش شدن جوهر در دستگاه و پایین آمدن کیفیت چاپ شود.

به همین دلیل زمانی که برای خرید کارتریج اچ پی مراجعه می کنید، حتما باید با کارتریج های اصلی و فرعی آشنایی داشته باشید.

راه دیگری که البته بسیار مورد اعتماد مشتریان می باشد، استفاده از خدمات مرکز ما برای شارژ و فروش کارتریج می باشد.

ما با رعایت اصول مشتری مداری علاوه بر استفاده از بهترین تجهیزات برای شارژ انواع مدل های مختلف کارتریج اچ پی، محصولات اصلی و اورجینال ساخت شرکت اچ پی را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

استفاده از یک کارتریج اصلی علاوه بر کاهش هزینه های اضافی برای کیفیت چاپ پایین تر و همچنین خرابی قسمت های مختلف پرینتر ها، باعث می شود تا خیال مشتریان برای سال های متوالی از داشتن یک کارتریج با کیفیت راحت باشد.

قیمت بسیار مناسب

یکی دیگر از مزایای که در قسمت شارژ و فروش کارتریج مرکز ما می توانید از آن استفاده نمایید، قیمت بسیار مناسب این خدمات می باشد.

در این مرکز سعی شده است تا با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی علاوه بر بالا بردن کیفیت انجام کار ها، قیمت بسیار مناسبی نیز برای آن ها در نظر گرفته شود.

این قیمت مناسب به خصوص در هنگام خرید کارتریج های اصلی می تواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد و باعث صرفه جویی در هزینه ها شود.

بنابراین می توان به جرات گفت که مرکز ما بهترین و مناسب ترین انتخاب برای کسانی است که به دلایل مختلف قصد شارژ و یا تعویض کارتریج خود را دارند.