انتخاب پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی باید در مرحله ی اول با توجه به نیاز و نوع کسب و کار شما صورت بگیرد و در مراحل بعدی به سراغ مزایای هر کدام از این محصولات بروید.

اچ پی یکی از بهترین و برترین برند های تولید کننده ی لوازم دیجیتال و اداری می باشد که در زمینه ی تولید انواع پرینتر نیز توانسته است موفیت هایی را به دست بیاورد.

توجه به نیاز کسب و کار برای خرید پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی

پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی

امروزه شاهد وجود کسب و کار های مختلف هسیتم که هر کدام با توجه به نوع فعالیت و ارتباطی که با مشتریان دارند، به ویژگی ها و امکانات مختلفی در محیط خود نیاز دارند.

به همین دلیل برای راه اندازی و برطرف کردن نیاز های هر محیط لازم است تا از محصولاتی استفاده نماییم که بتوانند به خوبی با امکانات مورد نظر محیط سازگار باشند.

برای انتخاب پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی نیز باید در وحله ی اول به نیاز کسب و کار نگاه کنیم.

مهم ترین دلیل این کار تفاوت در مدل ها و امکاناتی است که پرینتر های اچ پی قرار داده شده است.

یعنی مشتریان می توانند با آگاهی کامل از نیاز های خود برای خرید پرینتری اقدام نمایند که در راستای نیاز های آن ها باشد.

خرید یک پرینتر مناسب می تواند علاوه بر کمک برای پیشرفت و توسعه ی کسب و کار به صرفه جویی در هزینه ها نیز کمک نماید.

خرید پرینتر های تک کاره اچ پی و مزایایی که دارد

پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی

پرینتر های تک کاره اچ پی در مدل های مختلف تولید شده اند و هر کدام دارای امکانات و ویژگی های مختلفی برای چاپ اسناد و متن ها هستند.

در انتخاب و خرید پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی باید به این نکته توجه نماییم که پرینتر های تک کاره دارای قیمت بسیار عالی هستند و با توجه به اینکه شرکت اچ پی از امکانات پایه ای مناسبی در آن ها استفاده می کند می توان خرید این نوع از پرینتر ها را از نظر اقتصادی بسیار مناسب و به صرفه دانست.

این پرینتر ها معمولاً دارای رابط کاربری آسانی هستند و کیفیت و وضوح بالایی را در چاپ اسناد از خود بروز می دهند.

کارایی بالای پرینتر های تک کاره اچ پی با توجه به ظرفیتی که دراند تعیین می شوند و می توان گفت پرینتر هایی که ظرفیت پایین تری داشته و سرعت کمتری نیز دارند معمولاً از امکانات کمتری نسبت به مدل های پیشرفته نیز برخوردار هستند.

از این پرینتر ها می توان در کسب و کار های کوچک استفاده نمود و البته مهم ترین مزیت آن ها قیمت پایین آن ها است که باعث می شود تا در مصارف خانگی بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

مزایای استفاده از پرینتر های چندکاره اچ پی

پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی

در خرید پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی باید به مزایایی که با خرید پرینتر های چندکاره در اختیار سازمان و یا شرکت ها قرار می گیرد نیز توجه نمود.

پرینتر های چندکاره علاوه بر چاپ اسناد می توانند عملیات اسکن، فکس و یا کپی را نیز با توجه به ساختار خود انجام دهند.

این موضوعی به خوبی مزایای پرینتر های چندکاره را بیان می کند که به جای چند دستگاه مختلف می توان از این محصولات استفاده نمود.

این کار در ظاهر دو مزیت اصلی و بسیار عالی دارد.

اولین مورد کاهش هزینه ها و خرید اقتصادی است که به جای هزینه ی چند دستگاه، برای خرید یک دستگاه خرج می کنیم.

علاوه بر این بر کسانی که با محدودیت فضا رو به رو هستند خرید پرینتر چندکاره می تواند بهترین گزینه باشد تا بتوانند از فضای کاری خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند.

تعمیرات و هزینه های مختلف پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی

پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی

پرینتر های چندکاره اچ پی نیز در مدل های مختلف و با قابلیت ها و امکانات متفاوتی در بازار وجود دارند و می توان برای خرید آن ها اقدام نمود هر چند که قیمت آن ها از پرینتر های تک کاره بسیار بیشتر است و ممکن است تعمیرات و همچنین خرید لوازم جانبی آن ها هزینه های بیشتری را نیز به همراه داشته باشد.

به همین دلیل یکی از مهم ترین مسائل در مورد خرید پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی را می توان به همین موضوع چندکاره بودن اختصاص داد که در هنگام خرابی می تواند روی کل سیستم کاری تاثیر گذاشته و باعث ایجاد خسارت هایی در محیط شود.

به عبارتی زمانی که یکی از قسمت های دستگاه چندکاره خراب شود علاوه بر پرینت، عملیات دیگر نیز با سکون رو به رو شده و همین موضوع باعث عدم پیشرفت در کسب و کار ها می شود.

این خسارت ها در هنگام خرابی پرینتر تک کاره بسیار کمتر بوده و می توان با هزینه ی کمتری آن را در مدت زمان کوتاه تری آن را تعمیر نمود.

همپچنین میتوانید برای تعمیرات پرینتر اچ پی خود به مرکز ما به عنوان نمایندگی اچ پی مراجعه کنید.