پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ هر چند دیگر در ردیف تولیدات شرکت اچ پی قرار نمی گیرد اما به واسطه ی کیفیت بالایی که دارد به محبوبیت بسیار بالای دست یافته است و همین امر باعث فروش بالای محصول در میان کسب و کار های خانگی و یا شرکت های کوچک شده است.

پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰

پرینتر اچ پی مدل 1020

اچ پی به عنوان یکی از برترین برند های تولید کننده انواع لوازم اداری سعی کرده است تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و البته قیمت پایین بتواند نیاز های پایه ای مشتریان و کاربران خود را به خوبی برطرف نماید.

اینکه شما چه پرینتر و یا چه برندی را خریداری نمایید قطعا در اولویت می باشد اما نمی توان از قیمت این محصولات نیز به راحتی گذشت.

زمانی که یک پرینتر بتواند نیاز شما را به خوبی برطرف نماید و قیمت مناسبی نیز داشته باشد می تواند به عنوان یک کالای بسیار اقتصادی و با ارزش مورد پسند شما قرار بگید.

تمامی پرینتر های اچ پی مانند پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ از این شرایط بهره می برند و کیفیت آن ها به گونه ای است که قطعا همه مشتریان از خرید خود راضی خواهند بود.

این کیفیت بالا در پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ به گونه ای است که بعد از چند سال که این محصول توسط اچ پی تولید و روانه بازار نمی شود نیز شاهد بازار فروش بالای آن هستیم.

این ادعا زمانی ثابت می شود که در سطح اپلیکیشن ها و یا سایت های خرید و فروش وسایل اداری استوک چرخی بزنید و متوجه محبوبیت بالای محصول استوک این دستگاه نیز شوید.

کاربران زمانی که از این محصول استفاده می کنند می توانند به راحتی عملیات خود را انجام دهند و این کار برای همه افراد با هر سطح معلوماتی به راحتی امکان پذیر است.

این یعنی دستگاه علاوه بر قیمت بسیار مناسبی که دارد، بسیار کاربرپسند بوده و به افراد اجازه می دهد تا در محیط کاری در کمترین زمان به اسناد و متن های خود با کیفیت بسیار بالا دسترسی داشته باشند.

بررسی امکانات و ویژگی های پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰

پرینتر اچ پی مدل 1020

برای شما که به دنبال خرید یک پرینتر برای کسب و کار کوچک یا امور خانگی خود هستید، خرید این پرینتر لیزری که به صورت سیاه و سفید اسناد و متن ها را چاپ می کند به شدت توصیه می شود.

این پرینتر با ابعاد مناسبی که دارد، فضای بسیار کمی را در محیط کاری اشغال نموده و همین امر می تواند زمینه را بهینه سازی فضا و البته زیبایی آن نیز فراهم نماید.

در واقع با خرید پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ یک معامله دو سر برد انجام داده اید و می توانید به راحتی علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و استفاده از کیفیت و امکانات مناسب دستگاه، به زیبایی محیط خود و استفاده بهتر از فضای میز کاری نیز فکر کنید.

دستگاه از طریق USB به سیستم یا لپ تاپ شما وصل می شود که برای این کار باید ابتدا درایور آن را از سایت شرکت اچ پی دانلود نموده و در کمترین زمان و البته به راحتی آن را نصب نموده و با دستگاه خود شروع به کار نمایید.

زمان شروع به کار دستگاه پس از روشن شدن و گرفتن اولین پرینت به اندازه ای مناسب است که می تواند گفت نقش موثری در بهبود روند سرعت کاری کسب و کار ها دارد.

امکانات چاپ و سرعت بسیار مناسب

پرینتر اچ پی مدل 1020

پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ یک پرینتر لیزری می باشد که به صورت سیاه و سفید اسناد و مدارک را چاپ می نماید.

برای چاپ تعداد ۱۸ برگ به صورت سیاه و سفید در این محصول باید ۱ دقیقه صبر نماییم که عدد بسیار قابل توجهی برای این رنج قیمت از پرینتر ها می باشد.

این یعنی شما می توانید در کنار امکانات پایه ای، کیفیت مناسب از سرعت مناسبی نیز بر روی این محصول بهره مند شوید.

پرینتر مورد نظر در ساختار خود از یک سینی ۱۵۰ برگی استفاده می کند که می توان سایز های مختلف کاغذ تا A4 را در آن قرار داد.

کیفیت چاپ در پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ به صورت ۶۰۰*۶۰۰ DPI می باشد که می تواند متن ها را با وضوح و رزلوشون بالایی چاپ نماید.

علاوه بر این کسانی که از این پرینتر استفاده می کنند با توجه به قیمت بسیار ارزان مواد مصرفی مانند کارتریج که دارد، دغدغه ای برای به پایان رسیدن ظرفیت ۲۰۰۰ برگی آن برای چاپ نخواهند داشت.

کارتریج مورد استفاده در پرینتر اچ پی مدل ۱۰۲۰ از مدل ۱۲A می باشد و در صورت نیاز به شارژ یا خرید کارتریج اصل که در اینجا بیشتر پیشنهاد می شود می توانید از نمایندگی اچ پی و خدمات آن استفاده کنید.