نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران به شما این امکان را میدهد تا بتوانید علاوه بر مراجعه حضوری در این مرکز و برطرف کردن تمامی مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدل های مختلف لپ تاپ hp از طریق تیپاکس در شهرستان‌های اطراف و یا پیک معتمد شرکت نیز لپ تاپ خود را به دست تیم فنی و تخصصی مجموعه بسپارید.

خدمات ویژه و بی نظیر برای تعمیر مدل های مختلف لپ تاپ و قطعات آنها در نظر گرفته شده است که شما با استفاده از این خدمات می توانید به راحتی تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با گارانتی معتبر تعمیر برطرف نمایید.

تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی

یکی از مناطق خدماتی که در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران می‌توانند از آن بهره‌مند شوید تعمیر لپ‌تاپ‌های خاموش hp که به دلایل مختلفی ممکن است نمایشگر آن‌ها از کار افتاده باشد و یا دچار خرابی های سخت افزاری در قسمت مادربرد و دیگر قسمت‌های شده بود.

به طور کلی زمانی که یک لپ‌تاپ با ویژگی هایی مانند خرابی نمایشگر به این مرکز را داده می‌شود ابتدا تست و عیب یابی اولیه با استفاده از نمایشگرهای جانبی بر روی دستگاه انجام می‌شود تا مطمئن شویم که مشکل اصلی از نمایشگر است و دیگر قسمت سخت‌افزاری مشکلی برای لپ تاپ شما به وجود نمی‌آورد.

در صورتی که نمایشگر شما دچار مشکل شده باشد برای عملیات تعمیر نمایشگر و در صورتی که عملیات تعمیر امکان‌پذیر نباشد برای تعویض نمایشگر شما با نمایشگر اصلی و اورجینال اقدام خواهد شد.

اما اگر خرابی نمایشگر در قسمت نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران تشخیص داده نشود و نمایشگر شما سلامت کامل داشته باشد باید تست و عیب یابی مجدد برای قسمتهای مختلف سخت افزاری داخلی لپ تاپ انجام شود تا مطمئن شویم که کدام قسمت از لپ تاپ باعث خرابی نمایشگر و عدم نمایش درست تصاویر و فیلم ها شده است.

مطالب مرتبط
تعمیر شارژر لپ تاپ hp یا تعویض آن؟

تعمیر لپ تاپ اچ پی

بعد از تست و عیب یابی بعدی عملیات تعمیر برای قسمتهای خراب شدن انجام می‌شود و این موضوع نیز در نظر داشته باشید که این تساوی باعث می‌شود تا قسمت هایی که دچار خرابی و نفس نشدند در حین عملیات تعمیر دست‌نخورده بماند و این یعنی هزینه‌های تعمیر و سلامت دستگاه شما بهترین شکل ممکن مدیریت خواهد شد.

تعمیر لپ تاپ ضرب دیده و آب خورده اچ پی

یکی دیگر از خدمات ویژه در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران می‌توانند از آن بهره‌مند شوید برطرف کردن تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری برای لپ تاپ هایی است که بر اثر افتادن از ارتفاع مشکلات سخت افزاری شده و یا با ریختن آب یا مایعات قسمت‌های مختلفی از سخت‌افزار آنها دچار مشکل شده و کارایی لازم را ندارند.

در صورتی که خوش شانسی با شما یار باشد زمانی که حاوی مایعات برای لپ تاپ شما ریخته می شود و قسمت داخلی لپ تاپ نفوذ می کند و شما می توانید در همان سطح اولیه آب را مهار کنید و قطعاً با این کار هزینه های تعمیر لپ تاپ آب خورده اچ پی نیز پایین خواهد آمد اما اگر آب به قسمت داخلی نمایشگاه و کیبورد نفوذ کند و مشکلاتی را برای مادربرد و یا ال سی دی نمایشگاه شما به وجود می‌آورد قطعاً هزینه‌های تعمیرات شما بیشتر خواهد شد و در برخی از موارد نیاز خواهد بود تا عملیات تعویض قطعات با قطعات اصلی و اورجینال نیز انجام شود.

برای این کار نیز تصاویری اولیه بر روی دستگاه انجام شود تا تمامی قسمتهای که بر اثر افتادن و ضربه دیدن و همچنین گرفتن آب یا مایعات دچار مشکل شده و کارایی خود را از دست دادن به طور کامل تشخیص داده شود و برای تعمیر این قسمتها اقدامات ثانویه و تعمیراتی انجام شود.

مطالب مرتبط
همه چیز درباره شرکت اچ پی

تستی اول یکی از مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران است که باعث می‌شود تا قسمت های درگیر و خراب شده به درستی تشخیص داده شده و همین موضوع می‌تواند سرعت عملیات تعمیر و همچنین کیفیت آن را بسیار بالاتر ببرد.

تماس با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران

برای استفاده از خدمات نمایندگی hp می‌توانید علاوه بر شماره های ارتباطی قرار داده شده بر روی وب سایت از طریق چت آنلاین واتساپ نیز به صورت ۲۴ ساعته با تیم کارشناسی ما در ارتباط باشید تا تمامی مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مدل های مختلف لپ تاپ شما ابتدا با این تیم مشورت شده و در صورت نیاز رفتار شما به ماهیت نمایندگی ارجاع داده شود.

علاوه بر این در صورتی که زمان و یا هزینه‌های خود را میخواهید بهتر مدیریت می توانید از طریق ارسال تیپاکس لپ تاپ خود را به دست تیم متخصص ما برسانید و یا اینکه اگر در شهر تهران هستید پیک مخصوص و معتمد مجموعه می‌تواند لپ تاپ شما را درب منزلتان تحویل گرفته و به دست طیبه فنی و تخصصی مجموعه برساند تا تمامی عملیات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بر روی آن برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف انجام شود.