یکی از مهم ترین خدماتی که نمایندگی HP برای شرکت ها و سازمان های مختلف در نظر گرفته است تا از این طریق بتواند هم سلامت پرینتر آن ها را حفظ کند و هم اینکه هزینه های تعمیر پرینتر را کاهش دهد، سرویس پرینتر های HP می باشد. با انجام دادن سرویس های دوره ای شما می توانید از سلامت دستگاه خود در حین کار کردن مظمئن شوید و البته در صورتی که مشکلی برای آن به وجود آمده باشد در سریع ترین زمان ممکن و قبل از رسیدن مشکل و تاثیرگذاری آن بر دیگر قسمت های پرینتر، به طور کامل برطرف شود.

با سرویس دوره ای پرینتر های HP می توانید درصد خراب شدن قطعات حتی در حین انجام پرینت با تعداد بالا را نیز کاهش دهید و نیازی به تعمیر و یا تعویض قطعات مختلف نداشته باشید.

با توجه به همه این موارد، در قالب یک مثال و ویدیو آموزشی سعی کرده ایم تا تمامی مراحلی که در نمایندگی اچ پی برای سرویس پرینتر های HP انجام می شود را نمایش دهیم.

 

مرحله اول: سرویس پرینتر های HP و تست اولیه

بعد از اینکه پرینتر را در محیط کاری و یا در محیط نمایندگی، به تیم فنی و تخصصی این مجموعه سپردید باید تست های اولیه بر روی آن انجام شود تا اگر بخش هایی از پرینتر دچار مشکل فنی شده اند شناسایی شوند تا در حین عملیات سرویس، تعمیرات این بخش ها نیز انجام شود و البته نگاه ویژه تری به بخش های مختلف و رفع عیب آن ها داشته باشیم.

مطالب مرتبط
نشانه های تعویض درام پرینتر اچ پی چیست؟

ویدیو مرحله اول را در زیر می توانید مشاهده کنید.

 

بعد از تست و عیب یابی اولیه و بررسی مشکلاتی که برای پرینتر به وجود آمده است، مراحل جنرال سرویس پرینتر با باز کردن قطعات آن شروع می شود.

 

 

بعد از باز کردن کامل قطعات سخت افزاری دستگاه باید به سراغ سرویس هر کدام از قطعات برویم…

 

نکات مهم در سرویس پرینتر های HP

نکات مهمی را باید در هنگام سرویس پرینتر در نظر داشته باشیم که اولین مورد آن این است که حتی پرینتر هایی که به سلامت کامل کار می کنند اما حداقل چند ماه یا چند سال است سرویس نشده اند، نیاز به سرویس کامل دارند تا بتوانند عملکرد و کارایی بهتری از خود نشان دهند.

سرویس پرینتر های اچ پی نمی تواند همه مشکلات سخت افزاری آن ها را برطرف نماید و برای برطرف کردن برخی از این مشکلات باید حتما تعمیر بر روی آن ها یا تعویض قطعات انجام شود.

نکته مهمی که در هنگام سرویس در ویدیو های بعدی نیز می توانید مشاهده کنید این است که سرویس پرینتر های HP باید با دقت کامل و توسط افراد متخصص انجام شود زیر عدم تخصص و استفاده از ابزار نامناسب می تواند باعث خرابی قسمت های مختلف دستگاه از نظر سخت افزاری شود. در برخی از موارد استفاده از ابزار های نامناسب باعث می شود تا یک سرویس ساده پرینتر منجر به خرابی کامل آن و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد.

در این ویدیو همه قسمت های سخت افزاری دستگاه باز می شوند و نکاتی در مورد سرویس آن ها گفته می شود.

مطالب مرتبط
دلایلی برای خرید پرینتر های جوهر افشان اچ پی

 

 

 

تست نهایی دستگاه

بعد از عملیات سرویس پرینتر های HP به پایان رسید، باید تمامی قسمت های دستگاه تست شوند تا از برطرف شدن مشکلاتی که از قبل بوده به صورت کامل مطمئن شویم. در این پرینتر که به صورت اختصاصی مشکل گیر کردن کاغذ داشت، برای تست نهایی تعداد پرینت بالا را در نظر گرفتیم تا به صورت کامل از برطرف شدن مشکل دستگاه با سرویس پرینتر مطمئن شویم.
 
 

 
 
در صورتی که قصد تعمیر پرینتر HP در محل را دارید یا می خواهید تمامی مشکلات پرینتر شما از نظر سخت افزاری در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود، تیم فنی و تخصصی از طریق راه های ارتباطی و پشتیبانی آنلاین ۲۴ واتساپ پاسخگوی نیاز های شما می باشد. سرویس پرینتر های HP نیز از خدمات ویژه ای است که با استفاده از آن می توانید هزینه های خود را برای تعمیر و نگهداری پرینتر به میزان قابل توجهی کاهش دهید.