تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی با توجه به ساختار فیزیکی بسیار خاصی که برای این دستگاهها به نظر گرفته شده است باید حتماً توسط ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته انجام شود. تست و عیب یابی اولیه می تواند نقش بسیار مهمی را در تعمیر پرینتر اچ پی در مدلهای مختلف جوهر افشان داشته باشد که باعث می‌شود عملیات تعمیر سریع تر و با کیفیت بسیار بالاتری انجام شود.

در نمایندگی اچ پی تمامی مدلهای مختلف پرینتر های جوهر افشان بعد از خرابی و به وجود آمدن نقص به راحتی با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته تعمیر می شود و در صورتی که نیاز باشد تا قطعات خراب شده آنها با قطعات اصلی و اورجینال تعویض شود این کار در سریعترین زمان ممکن انجام می شود.

ویژگی‌ها و کارایی پرینترهای جوهرافشان اچ پی چیست؟

اچ پی به عنوان یک برند مطرح در زمینه تولید انواع لوازم اداری مدلهای مختلفی از پرینتر را با توجه به نیاز کاربران و نوع ساختاری که برای چاپ و پرینت بر روی کاغذ های مختلف در نظر گرفته شده است به بازار عرضه می نماید.

پرینترهای جوهر افشان اچ پی برخلاف پرینترهای لیزری که از کارتریج استفاده می‌کنند برای چاپ و پرینت اسناد و مدارک شما از تانک های جوهر استفاده می‌کنند و تانک جوهر با توجه به رنگهای مختلفی که در درون آنها قرار گرفته است می توانند به شما کمک کند تا بتوانید از این پرینترها برای چاپ اسناد و مدارک به صورت رنگی و با کیفیت بسیار بالا استفاده کنید.

پرینترهای جوهر افشان معمولاً کیفیت چاپ بسیار بالاتری نسبت به پرینترهای لیزری دارند اما نکته مهمی که باید آنها را در نظر داشته باشید این است که سرعت چاپ آنها استفاده پرینترهای لیزری پایین‌تر است و برای همین پرینترهای جوهرافشان اچ پی را می‌توانیم بهترین گزینه برای آتلیه ها و کسب و کارهایی که دائماً در حال چاپ تصاویر و یا اسناد و مدارک به صورت رنگی و با کیفیت بسیار بالا هستند بدانیم.

تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی

 

برای هر کدام از مدل‌های مختلف پرینتر های جوهر افشان اچ پی یک طول عمر در نظر گرفته شده است اما با توجه به اینکه این پرینترها ممکن است در اثر موارد مختلفی مانند بی احتیاطی یا عدم استفاده صحیح و مناسب دچار مشکلات سخت افزاری شود در سریع‌ترین زمان ممکن باید برای تعویض و تعمیر قسمت های مختلف آنها اقدام نمایید.

تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی یکی از مهمترین خدماتی است که در نمایندگی رسمی اچ پی در ایران ارائه می شود و تمامی مدل های مختلف این پرینتر که از گذشته تاکنون تولید شده اند جز خدمات این شرکت می باشد.

تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی

همانطور که گفته شد ساختار پرینترهای جوهر افشان با پرینترهای لیزری متفاوت است و همین مسئله باعث می‌شود تا شما زمانی که از پرینترهای جوهر افشان استفاده می کنید نکات مختلفی را نسبت به پرینتر های لیزری برای استفاده و حفظ و نگهداری آنها در نظر داشته باشید.

در صورتی که عملیات پرینت و چاپ اسناد و مدارک و تصاویر بر روی پرینتر را به درستی انجام نمی‌شود و یا خللی در عملکرد و کیفیت و سرعت آن وجود داشت باید حتماً برای تعمیر و تعویض قسمتهای مختلف آن اقدام نمایید.

مشکلات مختلفی ممکن است برای پرینترهای اچ پی به وجود بیاید که از جمله مهمترین آنها می توانیم بگوییم به کاهش کیفیت و همچنین گیر کردن کاغذ و یا سر و صدای زیاد در هنگام چاق و البته کاهش سرعت عملیات چاپ اشاره نماییم.

همه این موارد باعث عدم کارایی مناسب پرینتر شما می شوند و می توانند روی روند رو به رشد کسب و کار شما تاثیر زیادی بگذارند پس بهتر است در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی اقدام نمایید.

تست و عیب یابی اولیه پرینتر اچ پی

تست و عیب یابی اولیه

تعمیر پرینتر hp می‌تواند نقش بسیار زیاد و مهمی را در بهبود کارایی و کیفیت پرینتر شما به عهده داشته باشد اما نکته بسیار مهمی که می‌تواند در کیفیت عملیات تعمیر نقش بسیار مهمی را داشته باشد، تست و عیب یابی اولیه پرینتر می باشد.

در برخی از موارد خود شما می‌دانید که مشکل به وجود آمده برای پرینتر چیست و دلیل به وجود آمدن مشکل پرینتر را نیز می توانید در اختیار تیم فنی و تخصصی ما قرار می دهید اما در برخی از موارد خود شما متوجه نمی شوید که دلیل خراب شدن پرینتر چیست و یا در برخی از موارد دیگر دلیل خراب شدن پرینتر ممکن است به دلایل مختلف سخت افزاری در قسمت های مختلف اتفاق افتاده باشد که برای همه این کارها باید تست و عیب یابی اولیه بر روی پرینتر شما انجام شود تا متوجه شویم که کدام یک از قسمتهای دستگاه دچار مشکل شده و باید برای تعمیر و تعویض آنها اقدام نمود.

تست و عیب یابی اولیه بر روی تمامی قسمت های خراب شده دستگاه انجام می‌شود تا عیب و علت خرابی به خوبی تشخیص داده شود و پس از آن قسمت‌های مختلفی که بر اثر این خرابی دچار نقص در عملکرد شدند تشخیص داده شود و برای تعمیر و تعویض این قسمت نیز اقدام شود.

تعویض قطعات با قطعات اصلی و اورجینال

در برخی از موارد ممکن است خرابی های پرینتر شما ناشی از ریخته شدن آب و مایعات به حجم بسیار زیاد بر روی پرینتر و یا از کار افتادن قسمت مختلف سخت افزاری دستگاه در اثر بی احتیاطی و کار مداوم و زیاد و همچنین عدم اتصالات درست و جریان برق نامناسب به دستگاه، دچار خرابی و نقص عمده شده باشند و عملیات تعمیر و قسمت سخت‌افزاری به هیچ عنوان میسر نباشد.

البته در صورت دیگری شما نیاز به تعویض قطعات به جای قطعات خراب شده دارد و آن این است که تعمیر و عملیات تعمیر پرینترهای جوهرافشان اچ پی نسبت به تعویض آنها هزینه های بسیار زیاد تری داشته باشد و از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نباشد.

به صورت کلی در همه این موارد شما نیاز دارید تا به جای قطعه خراب شده است قطعه اصلی و اورجینال و تعویض شده استفاده نمایید که پیشنهاد می شود حتماً هزینه بیشتری را برای قطعه اصلی و اورجینال به کار ببرید تا از شر مشکلاتی که قطعات فیک و فرعی برای پرینتر شما به وجود می‌آورند در امان باشید.

پرینترهای hp در مدل‌های مختلفی ساخته شده اند و قطعات سخت افزاری آنها با همدیگر فرق می‌کند اما نمایندگی اچ پی در ایران تمامی قطعات سخت افزاری و لوازم جانبی پرینتر های اچ پی را به صورت کاملا اصلی و اورجینال و گارانتی و ضمانت نامه معتبر با ارزان ترین قیمت و تعرفه در اختیار شما قرار می دهد.

گارانتی تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی

بعد از اینکه عملیات تعمیر به پایان رسید تیم فنی و تخصصی این مجموعه نسبت به تعمیر و تعویض قطعات خراب شده با قطعات اصلی و اورجینال اقدام می کند و در صورتی که شما رضایت کافی را از عملیات تعمیر داشته باشید و در همان محیط قسمت های خراب شده پرینتر را تست کرده باشید می توانید از گارانتی معتبر تعمیر بهره مند شوید.

این گارانتی که ضمانت عملیات تعمیر پرینتر جوهرافشان اچ پی را می‌رساند به شما کمک می‌کند و در صورت بروز هرگونه مشکل در مدت زمان مشخص شده برای قسمت تعمیر شده می توانید از خدمات نمایندگی به صورت کاملاً ارزان و با قیمت مناسب استفاده نمایید.

تعمیر پرینتر اچ پی در محل

تعمیر پرینتر جوهر افشان در محل

پرینترهای جوهر افشان نیز ممکن است مانند بسیاری از مدلهای پرینترهای hp به صورت چند کاره وارد بازار شده باشند و حجم بالای آنها باعث می‌شود تا جابجایی این پرینترها سخت باشد.

در برخی از موارد نیز با توجه به اینکه فقط یک قسمت از پرینتر از کار می‌افتد و قسمت دیگری مانند اسکنر و فکس به صورت روزانه برای شرکت کارایی دارد افراد سعی می‌کنند تا عملیات تعمیر در همان محیط شرکت و کسب و کار انجام شود و به همین دلیل تیم فنی و تخصصی این مجموعه سعی کرده است تا عملیات تعمیر پرینتر اچ پی در محل را به بهترین شکل ممکن راهنمایی تا شما بتوانید با ارزان ترین قیمت و با صرفه جویی در هزینه ها و زمان خود مشکلات پرینتر خود را در همان محیط مورد نظر برطرف نمایید.

برای استفاده از این خدمات بهتر است ابتدا درخواست خود را از طریق پشتیبانی آنلاین ثبت نموده و منتظر حضور تیم فنی و تخصصی این مجموعه در محیط کاری شما باشید تا قطعات و قسمتهای سخت افزاری خراب شده تعمیر و در صورت نیاز آنها با قسمتهای اصلی و اورجینال تعویض شوند.