تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی را باید یکی از مهم ترین خدمات نمایندگی اچ پی دانست که همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری که می تواند دلایل به وجود آورنده این مشکل باشند را به راحتی از بین می برد.

بر روی لپ تاپ های اچ پی نیز مانند دیگر برند های مطرح دنیا، سیستم خود مراقبتی برای محافظت از لپ تاپ در موارد حساس قرار داده شده است که باعث خاموش شدن لپ تاپ می شود.

البته خاموش شدن لپ تاپ های اچ پی فقط نمی تواند به این دلیل باشد و گاهی مواردی مانند لپ تاپ های آب خورده یا ضرب دیده شدید را در قسمت تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی نیز مشاهده می کنیم.

با ما همراه باشید تا به شما بگوییم لپ تاپ های اچ پی به چه دلایلی خاموش می شوند و بهترین راه حل برای تعمیر لپ تاپ های خاموش و استفاده مناسب و با کارایی بالای دوباره از آن ها چیست؟

دلایل خاموش شدن لپ تاپ های اچ پی

تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی

شرکت اچ پی محبوبیت بسیاری بالایی در کشورمان دارد و به همین دلیل است که بسیاری از عموم مردم برای مصارف عمومی یا شخصی خود در خانه و یا محیط کار، از بلپ تاپ های اچ پی استفاده می کنند.

لپ تاپ های اچ پی از نظر کارایی و کیفیت بدنه و سخت افزار در سطح بسیار بالایی قرار دارند اما در برخی از موارد نیز ممکن است دچار مشکلاتی شده و این موضوع باعث خاموش شدن ناگهانی آن ها شود.

خاموش بودن لپ تاپ های اچ پی را می توان به دو دسته تقسیم نمود.

لپ تاپ های دسته اول همان هایی هستند که در آخرین بار استفاده به خوبی کار کرده اند و اکنون زمانی که بعد از چند روز به سراغ آن ها می رویم، نمی توانیم آن ها را روشن کنیم.

در این موارد ممکن است عوامل مختلف داخلی و خارجی بر روی خاموش ماندن لپ تاپ اچ پی تاثیر گذاشته باشند.

مهم ترین عامل می تواند خراب شدن دکمه فیزیکی روشن و خاموش شدن دستگاه باشد.

دومین عامل می تواند خراب شدن شارژر و یا باتری دستگاه باشد که این مشکلات با تعویض شارژر و یا تست آن بر روی یک لپ تاپ دیگر و یا تعویض باتری به خوبی قابل حل است.

اما در برخی از موارد در حین کار به صورت ناگهانی لپ تاپ شما خاموش شده و دیگر روشن نمی شود و یا اگر هم می توانید آن را روشن کنید پس از مدتی دوباره خاموش می شود.

این مسئله و مشکل می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیوفتد که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

وجود ویروس و یا مشکلات نرم افزاری

تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی

ویروس ها عوامل مخربی هستند که می تواند نقش مهمی در خاموش شدن لپ تاپ شما و از کار افتادن بخشی از سیستم عامل آن داشته باشند.

در بسیاری از موارد، ویروس ها باعث از کار افتادن سیستم عامل و به اصطلاح پریدن ویندوز می شوند که این موضوع باعث خاموش شدن لپ تاپ و رو به رو شدن با صفحه سیاه می شود.

تغییر برخی از تنظیمات نرم افزاری دستگاه نیز می تواند باعث مشکلاتی در خاموش و روشن شدن دستگاه شده و سیستم خود مراقبتی لپ تاپ بعد از مدتی برای حفظ امنیت و سلامت دستگاه آن را خاموش کند.

برای تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی در این موارد می توانید از خدمات ویژه نمایندگی اچ پی و مشاوره های تیم فنی و تخصصی آن بهره مند شوید.

افزایش دمای لپ تاپ و اشکلات نرم افزاری

زمانی که دمای لپ تاپ به دلایل مختلف از جمله فعالیت غیر عادی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند، سیستم خود مراقبتی دستگاه به صورت خودکار و تا پایین آمدن دمای دستگاه آن را خاموش می کند.

این مشکل باعث خاموشی دائم لپ تاپ نمی شود.

اما در مواردی که در اشکالاتی در سخت افزار دستگاه به خصوص در رم و سی پی یو آن به وجود می آید، با خاموشی های دائمی رو به رو هستیم که به هیچ وجه یک فرد غیر متخصصی که ابزار و تجهیزات لازم را در اختیار نداشته باشد، نمی تواند لپ تاپ  را روشن نموده و یا مشکل آن را متوجه شود.

از دیگر عواملی که باعث خاموش شدن لپ تاپ اچ پی می شوند می تواند به اختلال در عملکرد کارت گرافیک دستگاه اشاره نمود.

تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی

تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی

زمانی که مشکلی برای لپ تاپ اچ پی شما به وجود می آید و دستگتاه خاموش می شود، بهتر است آن را به یک تیم فنی و تخصصی که در بخش تعمیرات لپ تاپ اچ پی در نمایندگی اچ پی فعالیت می کنند، بسپارید.

این تیم فنی قبل از تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی، ابتدا نسبت به عیب یابی کامل آن اقدام نموده و تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری آن را پیدا می کنند.

استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و پیشرفته ضامن کیفیت بالای خدمات ارائه شده برای تعمیر لپ تاپ خاموش اچ پی و روشن کردن آن در نمایندگی این شرکت می باشد و مشتریان را ترغیب می کند تا از خدمات ویژه آن حتما استفاده نمایند.