تعمیر در محل پرینتر های اچ پی می تواند بهترین خبر برای سازمان ها و شرکت هایی باشد که از پرینتر های با کیفیت و با دوام اچ پی در مدل ها و ظرفیت های مختلف اچ پی استفاده می کنند.

تیم فنی و تخصصی مرکز نمایندگی اچ پی با حضور در محل کار شما ابتدا به بررسی بخش های مختلف و معیوب دستگاه پرداخته و سپس از طریق بهترین و به روز ترین ابزار برای تعمیر قسمت های معیوب اقدام می کنند.

تعمیر در محل پرینتر های اچ پی

تعمیر در محل پرینتر اچ پی

پرینتر های اچ پی به عنوان بهترین پرینتر هایی که می شناسیم در محیط های بسیار زیادی کاربرد دارند و تنوع مدل ها و ظرفیت های آن ها باعث شده است تا از کسب و کار های خانگی و کوچک تا کسب و کار ها و سازمان های دولتی بزرگ از این محصولات استفاده نمایند.

این گستردگی به خوبی نمایانگر کیفیت بالای محصولات شرکت اچ پی بوده که البته قیمت مناسب آن ها نیز در این محبوبیت تاثیر داشته است.

زمانی که از این پرینتر ها به خوبی نگهداری نشود یا اینکه از ظرفیت های بالاتر آن ها استفاده کنیم، کم کم پرینتر دچار خرابی می شود.

البته این خرابی ها می تواند با توجه به عدم سرویس های دوره ای یا استفاده از ولتاژ های برق نامناسب و البته دستکاری سیستم نیز به وجود بیاید.

مهم ترین دغدغه کاربران بعد از خراب شدن پرینتر های اچ پی پیدا کردن یک مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی است که بتواند پرینتر خراب شده آن ها در مدت زمان کمی تعمیر نموده و البته هزینه های بسیار مناسبی نیز برای این کار داشته باشد.

نمایندگی اچ پی در ایران برای این مشکل اقدام به تاسیس بخش فنی و تخصصی با استفاده از به روزترین تجهیزات و کادر مجرب انسانی برای تعمیر پرینتر اچ پی نموده است.

این پایان کار نبوده و در ادامه خدمات بی نظیر این مرکز شاهد تعمیر در محل پرینتر های اچ پی که می تواند مزایای بسیار زیادی برای شرکت ها و سازمان ها داشته باشد هستیم.

مزایای تعمیر در محل پرینتر های اچ پی

تعمیرات در محل پرینتر اچ پی

تعمیر در محل پرینتر های اچ پی به عنوان یکی از بهترین خدماتی که این مرکز انجام می دهد از طریق تماس شما با مشاوران مرکز انجام خواهد گرفت.

بعد از تماس شما و مشخص شدن عیب های اولیه دستگاه، تیم فنی که در آن زمینه تخصص داشته باشد با ابزار مناسب به محل کار اعزام خواهد شد.

در زمان اعزام ابتدا تیم به بررسی عیب یابی دستگاه پرداخته و سپس با استفاده از ابزاری که تهیه نموده است مشکلات پرینتر شما را برطرف می نماید.

در هر صورتی و حتی تعویض قطعات نیازی به مراجعه به مرکز نبوده و تیم هماهنگی مرکز تمامی قطعات اصلی و اورجینال مورد نیاز را برای پرینتر شما به محل کار می آورند تا مشکل شما در سریع ترین زمان ممکن حل شود.

علاوه بر این زمانی که قصد داشته باشید برخی از قطعات دستگاه شما مانند کارتریج دستگاه شارژ شده یا با یک کارتریج اصلی تعویض شود نیز می توانید از خدمات ویژه پشتیبانی مرکز استفاده نمایید.

این نوع از خدمات باعث می شود تا شما مجبور به جابجایی پرینتر و آوردن آن به نمایندگی اچ پی را نداشته باشید که می تواند مشکلاتی مانند خراب شدن قسمت های مختلف پرینتر یا اضافه شدن هزینه های ایاب ذهاب را به همراه داشته باشد.

علاوه بر این سرعت تعمیر در محل پرینتر های اچ پی بیشتر بوده و همین موضوع می تواند اختلالی که در کسب و کار شما به وجود آمده است را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

یعنی کسانی که به دنبال این هستند که بتوانند سریع تر از پرینتر خود استفاده نمایند می توانند از خدمات تعمیر در محل استفاده کنند.

سرویس های دوره ای برای کاهش هزینه ها

تعمیرات در محل پرینتر اچ پی

یکی از مهم ترین خدماتی که در راستای تعمیر در محل پرینتر های اچ پی انجام می شود، سرویس های دوره ای توسط تیم فنی و تخصصی مرکز نمایندگی اچ پی می باشد.

سرویس های دوره ای برای پرینتر های اچ پی خطر اختلال و خرابی برای آن ها را با درصد بالایی کاهش می دهند و همین مسئله می تواند در نهایت باعث کاهش هزینه های نهایی تعمیرات شود.

یعنی اگر پرینتر شما برای رونق کسب و کارتان اهمیت دارد و همواره در تایم کاری از آن استفاده می کنید، می توانید با سرویس های دوره ای تیم فنی و تخصصی این مرکز، درصد احتمال خراب شدن آن را کاهش دهید تا از اختلالاتی که می تواند باعث ضرر و زیان به شما و کسب و کارتان شود جلوگیری نمایید.

علاوه بر زمانی که از سرویس های دوره ای استفاده نکنید خطر خراب شدن قسمت های مهم دستگاه بالا می رود که برای درست کردن و تعمیر آن باید حتما پرینتر را به مرکز ارجا دهید و این موضوع و تعویض قطعات آن با قطعات اصلی می تواند هزینه های بسیار زیادی را بر دوش شما بگذارد.