ارزان ترین پرینتر اچ پی یعنی پرینتر مدل Deskjet 2130 یک پرینتر جوهرافشان بسیار با کیفیت است که می تواند نیاز های کاربری خانگی و یا کسب و کار های کوچک را برطرف نماید.

ما در این مطلب در نمایندگی اچ پی قصد داریم تا مشخصات فنی و ویژگی های پرینتر مدل Deskjet 2130 به عنوان ارزان ترین پرینتر اچ پی مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی ارزان ترین پرینتر اچ پی

 

اچ پی یکی از بهترین برند های تولید کننده لوازم اداری در سراسر جهان است که محصولات آن در داخل کشور نیز به دلیل کیفیت بالایی که دارند مورد توجه کاربران قرار گرفته اند.

تنوع مدل ها و همچنین قیمت های پرینتر اچ پی باعث شده است تا کاربران در هنگام مراجعه به بازار با هر سطح درآمدی بتوانند به راحتی یک مدل مناسب کسب و کار خود را خریداری نمایند.

یکی از بهترین پرینتر های شرکت اچ پی که برای کسب و کار های خانگی بسیار کاربردی و مفید می باشد، پرینتر مدل Deskjet 2130 است که از تکنولوژی جوهر افشان استفاده می کند.

دلایل بسیاری زیادی را می توان برای اختصاص لقب ارزان ترین پرینتر اچ پی به این مدل داد که مهم ترین آن ها قیمت اصلی محصول می باشد.

علاوه بر این زمانی که به پرینتر مورد نظر و امکانات آن نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که این محصول یک پرینتر سه کاره بوده که علاوه بر چاپ می تواند عملیات اسکن و کپی را نیز انجام دهد.

به طور قطع خرید یک محصول سه کاره نسبت به سه محصول مجزا آن هم با این کیفیت و وضوح بالا در چاپ می تواند ارزش اقتصادی بالایی داشته باشد و به کاربران و کسب و کار های نوپا کمک نماید تا بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشند.

مطالب مرتبط
تعمیر هد پرینتر اچ پی

علاوه بر این ارزان ترین پرینتر خانگی اچ پی از تکنولوژی جوهرافشان برای چاپ به صورت سیاه و سفید و رنگی بهره می برد که می تواند نسبت به کارتریج های تونری هزینه های شارژ مجدد پایین تری داشته باشد.

ویژگی ها و امکانات ظاهری ارزان ترین پرینتر اچ پی

ارزان ترین پرینتر اچ پی

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی های ظاهری این محصول را می توان ابعاد و وزن مناسب آن دانست.

این ابعاد مناسب به کاربران کمک می نماید تا بتوانند از فضای میز کاری خود بهتر و بیشتر استفاده نمایند.

حال به این موضوع نیز فکر کنید که این ابعاد کوچک و بسیار عالی کار سه محصول را به صورت یکجا انجام می دهد تا به خوبی متوجه صرفه جویی و بهینه سازی فضای کسب و کار و محیط خانگی نیز شوید.

علاوه بر این کیفیت ساخت و وزن مناسب و عالی محصول می تواند در دوام و طول عمر بالای آن موثر باشد.

بر روی ارزان ترین پرینتر خانگی اچ پی یک پورت usb2.0 قرار داده شده است تا از این طریق بتوان با کامپیوتر یا لپ تاپ و با استفاده از نسخه های مختلف سیستم عامل به پرینتر وصل شده و از آن برای چاپ اسناد و متن ها به صورت رنگی یا سیاه و سفید استفاده نمود.

همچنین بر روی پرینتر اچ پی مدل Deskjet 2130 یک سینی کاغذ با ظرفیت ۶۰ برگ قرار داده شده است تا کاربران بتوانند سایز های مختلف کاغذ را درون این سینی قرار دهند.

این سایز ها باید حتما از A4 کوچکتر باشند تا بتوانند کیفیت وضوح مناسبی در چاپ، کپی یا اسکن داشته باشند.

پس از نظر ظاهری این پرینتر را می توان یک محصول درجه یک برای انتخاب افراد در جهت رفع نیاز های شخصی و روزانه ی خود دانست.

مطالب مرتبط
پرینتر تک کاره یا چندکاره اچ پی ؟ کدام یک مناسب کسب و کار شماست؟

این موضوع در کسب و کار های نوپا و اینترنتی امروزی می تواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

کیفیت و سرعت مناسب چاپ در پرینتر Deskjet 2130 اچ پی

ارزان ترین پرینتر اچ پی

یکی از مواردی که معمولاً در هنگام خرید پرینتر های اچ پی می تواند مورد سوال قرار بگیرد، کیفیت و کمیت چاپ در این محصولات می باشد.

معمولاً این کیفیت با توجه به نوع کسب و کار و نیازی که به پرینتر برای انجام امور مختلف داریم سنجیده می شود.

با توجه به اینکه ارزان ترین پرینتر اچ پی بیشتر برای موارد شخصی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، می توان تعداد ۲۰ برگ به صورت سیاه و سفید در یک دقیقه و ۱۶ برگ به صورت رنگی برای پرینت و کپی را بسیار مناسب دانست.

کیفیت بالای چاپ به خاطر رزولوشن ۱۲۰۰*۱۲۰۰ می باشد و به همین دلیل متن ها و اسناد سیاه و سفید با وضوح بالای چاپ می شوند.

علاوه بر این کارتریج رنگی نیز برای پرینت و کپی از رزولوشن ۱۴۰۰*۱۲۰۰ DPI استفاده می کند تا از این نظر نیز شاهد کیفیت بالای چاپ ارزان ترین پرینتر اچ پی باشیم.

برای شروع به کار و تهیه ی اولین برگ پرینت شده روی Deskjet 2130 به ۱۵ ثانیه زمان نیاز داریم.

برای فکس دستگاه نیز می توان از رزولوشن اپتیکال ۱۲۰۰*۱۲۰۰ استفاده نمود که کیفیت اسکن بالایی را به همراه دارد.

هر چند ارزان ترین پرینتر خانگی اچ پی از نظر امکانات قابل مقایسه با پرینتر های جدید نیست اما می توان آن را یکی از مدل های رده پایین ولی با کیفیت اچ پی دانست که به همین دلیل با استقبال بسیار زیاد کاربران رو به رو شده است.