آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟ این شاید مهم ترین سوالی باشد که طرفداران شرکت اچ پی به عنوان یکی از قدیمی ترین برند های تولید کننده لپ تاپ در دنیا از خود می پرسند و تردید هایی در این باره دارند.

در این مطلب در نمایندگی HP قصد داریم با بررسی جوانب مختلف خرید لپ تاپ های اچ پی، این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و پاسخ قانع کننده ای به این سوال بدهیم.

کیفیت و کارایی لپ تاپ های اچ پی

آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟

برای پاسخ به سوال آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟ باید خرید این محصولات را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار دهیم.

یکی از جنبه هایی که می توانیم برای پاسخ به این سوال با بررسی آن به نتیجه برسیم، ارزیابی کیفیت و کارایی امکانات و قابلیت های مختلف لپ تاپ های اچ پی در مقایسه با سایر برند ها است.

به طور کلی از نظر ظاهری و ساختاری و همچنین سخت افزار داخلی می توانیم اچ پی را به عنوان برندی معرفی کنیم که از تولید اولین لپ تاپ تاکنون توانسته است، کیفیت بسیار قابل قبولی را ارائه دهد.

استفاده از امکانات به روز و پیشرفته در کنار کیفیت و کارایی که در امکانات پایه ای هر کدام از مدل های اچ پی مشاهده می کنیم، باعث شده است تا این برند بتواند فروش بسیار مناسبی در زمینه تولیدات دیجیتال داشته باشد و در سال های گذشته به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لپ تاپ شناخته شود.

از نظر نرم افزاری نیز لپ تاپ های اچ پی از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند و به دلیل بهره مندی از پردازنده های مناسب می توانند عملکرد به نسبت خوبی را ارائه نمایند.

با توجه به بررسی های انجام شده در نمایندگی اچ پی می توان گفت که البته اچ پی با تولید لپ تاپ های مختلف با امکانات متفاوت این امکان را به مشتریان خود داده است تا بتوانند مطابق با نیاز خود، یکی از محصولات را خریداری نمایند.

پس به طور کلی می توانیم از نظر کیفیت و کارایی اچ پی را به عنوان گزینه بسیار مناسبی معرفی نماییم.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟

اچ پی را می توانید نمونه بارز مشتری مداری بدانید چرا که مراکز و نمایندگی های مختلفی در سراسر دنیا را تاسیس نموده است تا بتواند خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.

محصولات اچ پی پس از تولید و رسیدن به دست مشتریان به صورت کامل توسط این شرکت و نمایندگی های آن پشتیبانی می شود و در صورت نیاز به تعمیر لپ تاپ اچ پی، همه مشکلات در سریع ترین زمان ممکن برطرف می شود.

اما متاسفانه به دلایل مختلف پشتیبانی از محصولات و لپ تاپ های اچ پی در ایران به خوبی انجام نمی گیرد و همین مسئله باعث شده است تا تردید هایی در مورد آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟ یا خیر در مشتریان به وجود بیاید.

البته میزان واردات لپ تاپ های اچ پی نیز به شدت کاهش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده است تا قیمت محصولاتی که وارد می شوند بالا رفته و در نتیجه عدم استقبال مشتریان را شاهد باشیم.

اما شما کاربران و طرفداران اچ پی میتوانید برای تعمیرات لپ تاپ اچ پی خود به مرکز ما به عنوان نمایندگی اچ پی مراجعه کنید

رقیب های مانند ایسوس و لنوو

یکی دیگر از مهم ترین عواملی که در پاسخ به سوال آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟ باید به آن پاسخ دهیم، وجود رقیب هایی مانند ایسوس و لنوو در بازار است که گزینه های بسیار زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

سیاست های لنوو و ایسوس برای ارائه محصولات با تنوع بسیار بالا برای همه مشتریان و طیف های گسترده مردم باعث شده است تا شاهد افزای فروش این محصولات در داخل کشورمان باشیم.

البته واردات لنوو و ایسوس نیز راحت تر از اچ پی است و همین موضوع می تواند باعث شود تا شاهد کاهش قیمت لپ تاپ های مورد نظر باشیم.

پشتیبانی کامل از این لپ تاپ ها توسط مراکز مختلف از جمله نمایندگی لنوو و نمایندگی ایسوس نیز با بالاترین کیفیت و خدمات ویژه می تواند دلیل دیگری برای عدم خرید لپ تاپ های اچ پی و رفتن به سمت لپ تاپ های لنوو و ایسوس باشد.

آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟

آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟

با توجه به مواردی که گفته شد می توانیم به این نتیجه برسیم که هر چند لپ تاپ های اچ پی از کیفیت بالایی برخوردار هستند اما عدم پشتیبانی کامل از این محصولات و همچنین عدم وارد شدن آن ها و بالا رفتن قیمت این محصولات باعث شده است تا لپ تاپ های لنوو و ایسوس مشتریان بیشتری را پیش روی خود ببینند.

پس اگر دغدغه ای برای قیمت و یا پشتیبانی از لپ تاپ اچ پی خود دارید در پاسخ به سوال آیا لپ تاپ اچ پی بخریم؟  می توانید از خرید منصرف شده و به سراغ لپ تاپ های ایسوس و لنوو بروید که امروزه روند رو به رو رشدی را برای فروش در داخل کشور در پیش گرفته اند.